روغن موتور تویین توربو بی ام و

روغن موتور تویین توربو بی ام و

روغن موتور بی ام و تویین پاور توربو 5W-30 مدل Long life -01 از بحث برانگیزترین و معروف ترین روغن موتورها به ویژه در بازار فروش لوازم یدکی بی ام و در ایران می باشد. 

روغن موتور Bmw twin turbo بر اساس فن آوری GTL تولید شده و محافظت آن از موتور بالاتر از استانداردهای صنعت می باشد. این روغن موتور با درجه خلوص مطلوب موتور BMW را حفظ و باعث استفاده کامل از پتانسیل موتور شده و در مقایسه با روغن های موتور معمولی،توسط بهبود عملکرد ویسکوزیته در دمای مشخص، باعث بهره وری بالای سوخت می شود.

از مزایای این روغن موتور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1-ثبات عملکرد در طیف گسترده ای از دما

2-استارت مطمئن موتور در دماهای پایین

3-محافظت عالی از موتور در برابر سایش

4-محافظت در برابر تشکیل رسوب و خوردگی، در نتیجه عمر طولانی موتور

5-این روغن موتور برای کلیه مدل های بی ام و مورد استفاده می باشد و در حجم 1 لیتری موجود است.

روغن موتور بی ام و تمام سینتیک TwinPower Turbo Engine Longlife-01 تولید کشور آلمان بوده و برای موتورهای توربو شارژر و بنزینی بی ام و قابل استفاده می باشد. 

تفاوت روغن موتور تویین توربو با روغن موتورهای معمولی در داشتن ویسکوزیته بهتری و کاستن اصطکاک بین قطعات موتور تا حد ممکن است. 

گفته می شود که پس از پیمودن هر 8000 کیلومتر باید روغن موتور بی ام و را تعویض کرد اما بهتر است تعویض روغن موتور را پس از هر 5000 کیلومتر انجام گیرد. 

متاسفانه روغن موتور تویین توربو بی ام و در انواع فیک و اورجینال در بازار موجود است, از این رو دقت در دفترچه دار بودن روغن و تاریخ انقضا اهمیت بالایی دارد زیرا متاسفانه تشخیص روغن فیک از اصل بسیار مشکل است. روغن های فیک معمولا به نام روغن اماراتی یا بدون دفترچه به فروش می رسند و دارای قیمت پایین تری هستند.

روغن موتور تویین توربو بر اساس آزمایش های اعتبارسنجی آمریکا و اروپا امتیاز بسیار بالایی از نظر کیفیت دریافت کرده است. این روغن موتورها بر اساس آزمایش های سخت گیرانه تولید شده اند و شرایط استفاده برای مسابقات را نیز دارند. جلوگیری از اصطکاک بالا بین قطعات موتور , روانکاری مطلوبات قطعات و ماندگاری طولانی و جذب و پاک کردن رسوبات از موتور خودرو از ویژگی های برتر این روغن موتور می باشد که استفاده از آن را برای تمام خودروهای بی ام و ضروری کرده است. 

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لوکس یدک از واردکنندگان اصلی روغن موتور اورجینال تویین توربو بی ام و در ایران می باشد و با ارائه قیمتی مناسب در تلاش برای کسب رضایت مشتریان است.

نوشته شده در 1400-09-18 توسط 0 49

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

مقایسه 0