لوازم یدکی مرسدس بنز 

 مرسدس بنز برند محبوب آلمانی خودرو زیرمجموعه شرکت دایملر از برترین ها و لوکس ترین ها و پرفروش ترین شرکت های خودروسازی در جهان است که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودروی سواری اعم از سدان , شاسی بلند , کانورتیبل و ارائه خدمات مالی و نیز تعمیر خودرو فعالیت میکند. کارخانه اصلی مرسدس بنز در قلب اشتوتگارت در آلمان واقع شده است. تنوع در طراحی مدله...

بیشتر
 • کلاس A
  کلاس A

  لوازم یدکی بنز A کلاس

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی مرسدس بنز A200 , A350

 • کلاس C
  کلاس C

  لوازم یدکی بنز کلاس  C :

  مرسدس بنز کلاس C از سال 1993 تولید شد, کوچکترین سدان های بنز بدون هیچ تردیدی متعلق به این گروه هستند. این مدل درابتدا به صورت سدان و استیشن به بازار عرضه شد اما نسل سوم آن بدنه کوپه نیز تولید میکرد که همین امر موجب شهرت و محبوبیت بیشتر آن در سراسر جهان شد. در کشور ما نیز مطرح ترین مدل بنز که به وفور موجود است بنز کلاس سی می باشد که از فاصله سال های 2007 تا 2014 تولید میشد, اما مدلهای بالاتر به علت گران تر بودن و کمیاب بودن قطعات یدکی از فراوانی کمتری برخوردارند. بنز کلاس سی در مدلهای همچون   C180 , C350 , C300 ,  C250 , C240 ,C280 ,C200  موجود میباشند. این خودروها غالبا از در فاصله سال های 2002 تا 2014 تولید شده اند و لوازم یدکی تمام خودروهای بنز کلاس C به راحتی و با قیمتی مناسب قابل یافت می باشند. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک از اولین واردکنندگان قطعات و لوازم اورجینال بنز بوده است و تمامی لوازم یدکی بنز کلاس سی اعم از لوازم جلوبندی , لوازم موتوری , اکسل عقب و لوازم مصرفی آن را در سراسر ایران به فروش میرساند.

  لوازم یدکی بنز C 200:

  بدون شک بنز C 200 سال های 2007 تا 2014 از محبوب ترین خودروهای بنز در کشور ما می باشند. لوازم یدکی این خودروها شامل لوازم مصرفی همچون شمع موتور , روغن موتور , فیلتر هوا , فیلترروغن , فیلتر کابین , لنت ترمز و ... , لوازم جلوبندی همچون میل موجگیر , طبق ها و بوش طبق ها و لوازم موتوری همچون واشرهای سرسیلندر , پیستون , یاتاقان های ثابت و متحرک و غیره می باشد. لوازم یدکی بنز سی 200 با قیمتی مناسب و در برندهای اورجینال و افترمارکت موجود است.

  لوازم یدکی بنز C 280 :

  این مدل بیشتر در فاصله سالهای 2005 تا 2009 تولید میشد بسیاری از قطعات و لوازم یدکی آن با سایر خودروهای کلاس سی بنز یکی میباشد. تعویض و تعمیر قطعات آن صاحب خودرو را با هزینه گزافی مواجه میکند و چون مدل پایین تری نسبت به بنز C 200 دارد خرابی قطعات آن نیز بیشتر می باشد. غالبا دچار مشکلات موتوری می شود.

  لوازم یدکی بنز C 240 :

  این خودرو غالبا به نام بنز پلیس هم شناخته می شود. از قدیمی ترین مدلهای مرسدس است . همچون بنز C 280 به علت کارکرد و استهلاک بالای خودرو , قطعات بدنه و یدکی اش معیوب است و نیاز به رسیدگی , تعویض و تعمیر فوری دارد.

  لوازم یدکی بنز C 250 :

  این مدل از خانواده سی کلاس مدل بالاتری دارد و یافتن برخی از قطعات بدنه آن همچون کاپوت و یا درب ها کار بسیار دشواری است , هرچند قطعات بدنه آن نیازی به تعویض ندارند. لوازم موتوری و جلوبندی آن به راحتی یافت می شود و یکی از خودروهای پرخرج بنز می باشد.

  لوازم یدکی بنز C 300 و C 350 :

  غالب این خودرو در مدل هایی بین 2010 تا 2014 موجود می باشند. از جدیدترین مدلهای بنز C هستند که از فراوانی کمتری برخوردارند. یافتن برخی از لوازم یدکی و لوازم بدنه آنها بسیار دشوارتر از سایر مدلهای بنز می باشد. قیمت خرید لوازم یدکی آنها نیز باتوجه به مدل بالاتربودن نیز از لوازم یدکی سایر خودروها بیشتر است.

 • کلاس E
  کلاس E

  لوازم یدکی بنز کلاس E :

  از کلاسیک ترین ها و شاید با کلاس ترین بنزهایی میباشد که در ایران به فراوانی وجود دارد. یکی از مدلهای شرکت مرسدس بنز است که از اواسط دهه 1930 در طیف وسیع تولید شده است. از نظر تاریخی ای کلاس با سابقه فروش بیش از 14 میلیون دستگاه تا سال 2015 پرفروش ترین مدل مرسدس بوده است.در اواسط دهه 80 بود که مونتاژ این خودرو در پی توافقی بین ایران و آلمان در ایران انجام شد. دقت و سختگیری در مونتاژ این قطعات به قدری بالا بود که باعث شد کیفیت این خودروها همچون نسخه های وارداتی باشد. این خودروها در اتاق های W211 و w212 و با مدلهای 2008 تا 2015 موجود هستند و غالب قطعات یدکی برای آنها موجود است.

  لوازم یدکی بنز E200 :

  این مدل نسبت به سایر مدلهای ای فراوانی کمتری دارد. تمامی لوازم بدنه همچون جلوپنجره , سپر های جلو و عقب , درهای جلو و عقب , آینه ها در انواع مدلها , درپوش های سپر و ... قابل یافت هستند, اما بیشتر در غالب چینی وتایوانی. چراکه قیمت خرید قطعات یدکی و بدنه اورجینال آنها بسیار بالا میباشد.

  لوازم یدکی بنز E280 :

  این مدل که غالبا برای سالهای 2008 و 2009 می باشد معروف ترین و مطرح ترین مدل در بین ایرانیان است و از سایر مدلهای ای کلاس بیشتر خراب شده و نیاز به تعویض و تعمیر منظم و دقیق دارد. سرویس های دوره ای همچون تعویض روغن موتور, تعویض فیلترها , لنت ها و دیسک ها در این خودرو باید به شکل مرتب انجام گیرد. زیرا به علت قدیمی بودن این مدل خودرو موتور و گیربکس آن همواره در معرض خطر قرار دارند از این رو که باید قطعات مناسب و با کیفیت را برای این مدل خریداری کرد.

  لوازم یدکی بنز E250 :

  بنز E250 مدل 2015 همچون اE280 به وفور در کشور ما دیده میشود. بنز E250 بیشتر دچار خرابی شمع های موتور در بین سایر لوازم مصرفی میشود. پس توجه و خریداری به موقع شمع موتور می تواند موتور خودرو را از بروز یک فاجعه نجات دهد. لوازم یدکی بنز ای همانطور که میدانیم شامل لوازم مصرفی , لوازم جلوبندی و اکسل عقب و لوازم موتوری می باشد. همه این لوازم با قیمت مناسب و در انواع برندها موجود است.

  لوازم یدکی بنز E300 :

  بنز E300 مدل بالاتر و فول آپشن تر بوده و یافتن قطعاتش به ویژه قطعات بدنه سخت تر است. خطرهای عقب روی صندوق و گلگیر غالبا در این خودروها و در تصادفات آسیب میبینند. و بیشترین خرابی بدنه برای E300 مربوط به خطرهای عقب آن میباشد. پس از لوازم بدنه لوازم مصرفی و لوازم جلوبندی نیز باید حتمن در صورت خرابی تعویض گردند.

  لوازم یدکی بنز E350 :

  این خودرو با اتاق W212  از سال 2009 تا 2016 در کشورهایی همچون آلمان , مصر , مکزیک و مالزی تولید شده است. طراحی آن موتور جلو بوده و دارای چهارچرخ متحرک میباشد. لوازم یدکی این مدل در انواع برندهای لمفوردر, بوش , مایله , الرینگ , ماهله , بهر و ... موجود میباشد.

 • کلاس CLS
  کلاس CLS

  لوازم یدکی بنز کلاس CLS

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز از قبیل CLS350 , CLS500

 • کلاس CLK
  کلاس CLK

  لوازم یدکی بنز CLK

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس CLK از قبیل : CLK200 , CLK320

 • کلاس S
  کلاس S

  لوازم یدکی بنز کلاس S :

  بنز S کلاس بدون شک شامل مجموعه از سدان ها و لیموزین های لوکس با اندازه بزرگ است. مرسدس بنز کلاس اس در دو اتاق W221 ,W22  یا همان مدلهای S500 ,S350  در ایران موجود می باشد. این خودروها غالبا در مدلهای 2005 تا 2014 هستند و لوازم یدکی آنها با توجه به رواج کمتر این مدلها به راحتی قابل یافت نیستند. لوکس ترین خودروهای بنز از گذشته در دسته اس کلاس قرار میگرفتند و با توجه به همین موضوع رسیدگی و دقت در انتخاب لوازم یدکی برای این خودروها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. غالب قطعات یدکی مورد نیاز برای بنز S کلاس مربوط به قطعات جلوبندی همچون بوش طبق ها, طبق ها , میل موجگیر , کمک های عقب و جلو می باشد که بیش تر از سایر قطعات نیاز به تعویض و تعمیر دارند.

  لوازم یدکی بنز S350 :

  بنز S 350 غالبا از فاصله سالهای 2005 تا 2010 تولید میشد و در زمره لوکس ترین بنزها قرار میگرفت . لوازم مصرفی مناسب برای این خودرو روغن موتور بنز اورجینال , فیلتر روغن در انواع برندهای اورجینال و افتر مارکت , لنت ترمز , دیسک ترمز و ... میباشد که حتما باید به کیفیت و ضمانت اصالت کالا در هنگام خرید توجه نمود. علاوه بر لوازم مصرفی , لوازم موتوری همچون واشرهای سرسیلندر , پیستون ورینگ  یاتاقان های ثابت و متحرک از جمله دیگر لوازمی هستند که درصورت خراب بودن قطعات موتوری باید خریداری گردند. قیمت این قطعات بسته به برندشان می تواند بالا باشد پس با سرویس به موقع و استفاده از لوازم مصرفی باکیفیت و اورجینال میتوان از احتمال رویداد هر نوع مشکل موتوری جلوگیری کرد. لازم به ذکر است که لوازم بدنه این خودروها نیز به راحتی قابل یافت نیستند و غالب این قطعات به صورت استوک موجود می باشند.

  لوازم یدکی بنز S500 :

  بنز S 500 از محبوبیت ترین و معروف ترین مدلهای اس کلاس میباشد. از نظر قیمت از S350 گران تر و از نظر مدل بسیار جدیدتر میباشد. پس آپشن های آن طبیعتا بسیار پیشرفته تر و بالاتر بوده و باید توقع قیمت بالاتری از قطعات آن را داشت. لوازم مصرفی آن از جمله لنت جلو و عقب بالاترین میزان خرابی را داشته و باید به طور منظم مورد تعوض و سرویس قرار گیرد. لازم به ذکر است قیمت لوازم بدنه S 500 به طرز قابل توجهی بالاست از این رو باید به حفظ و تعمیر این قطعات توجه کافی اعمال گردد. لوازم موتوری و لوازم جلوبندی و اکسل عقب این خودرو نیز در انواع محدودتری از برندهای افترمارکت همچون لمفوردر , مایله , بوش و ... موجود است که قیمت خریدشان مناسب تر از برند اورجینال مرسدس بنز می باشد. نکته دیگر نیز دقت در انتخاب روغن موتور و روغن گیربکس مناسب برای این خودرو است زیرا استفاده از روغن بی کیفیت می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به موتور و گیربکس وارد کند.

 • کلاس SL
  کلاس SL

  لوازم یدکی بنز کلاس SL

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس SL350 , SL500

 • کلاس SLK
  کلاس SLK

  لوازم یدکی بنز کلاس SLK

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس SLK مدلهای SLK200 , SLK300

 • کلاس GLK
  کلاس GLK

  لوازم یدکی بنز کلاس GLK

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی مرسدس بنز GLK250, GLK350

 • کلاس ML
  کلاس ML

  لوازم یدکی بنز کلاس ML

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز ML350 , ML500

 • کلاس B
  کلاس B

  لوازم یدکی بنز کلاس B

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس B مدلهای B180 , B200

 • کلاس CL
  کلاس CL

  لوازم یدکی بنز CL

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی مرسدس بنز از قبیل CL500

 • کلاس GLA
  کلاس GLA

  مرسدس بنز کلاس GLA

  خرید و فروش لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس GLA

 • کلاس G
  کلاس G

  لوازم یدکی بنز کلاس G

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی بنز مدل G63 , G550 , G65 , G650

 • کلاس CLA
  کلاس CLA

  لوازم یدکی بنز کلاس CLA

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی بنز کلاس CLA

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 706 آیتم
نمایش 1 - 9 از 706 آیتم
مقایسه 0