فروش لوازم یدکی پورشه 

پورشه شرکت خودروسازی آلمانی است که در سال 1931 توسط فردیناند پورشه تاسیس شد. این شرکت بیشتر بر طراحی و ساخت خودروهای اسپرت و خودروهای لوکس و سوپر لوکس تمرکز دارد. پورشه از زیرمجموعه های فولکس واگن می باشد. فولکس واگن در دسامبر سال 2009 49 درصد از سهام شرکت اصلی پورشه را خریداری کرد. پورشه در انواع مدلهای محدودتری نسبت به بنز و بی ام و تولید میشو...

بیشتر
 • باکستر
  باکستر

  لوازم یدکی پورشه باکستر

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی پورشه باکستر از قیبل پورشه باکستر 718

 • پانامرا
  پانامرا

  لوازم یدکی پورشه پانامرا

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی پورشه پانامرا

 • کاین
  کاین

  لوازم یدکی پورشه کاین :

  پورشه کاین یک خودروی سدان سایز متوسط لوکس میباشد که از سال 2002 به بعد توسط کارخانه آلمانی پورشه تولید شده است. پورشه کاین اولین خودرویی بود که مجهز به موتور V8 بوده است. پورشه کاین به اصطلاح در دو مدل کاین قدیم (مدلهای 2007 تا 2010) و کاین جدید (مدلهای 2010 تا 2013) در ایران موجود است. لوازم یدکی این خودرو شامل لوازم مصرفی , لوازم موتوری و لوازم جلوبندی می باشد. لوازم مصرفی شامل قطعاتی همچون لنت ترمز جلو و عقب , دیسک ترمز جلو و عقب , شمع موتور و روغن موتور میباشد. لوازم جلوبندی شامل میل موجگیر , سیبک فرمان , بوش طبق های بزرگ و کوچک و کمک های جلو و عقب می باشد. لوازم موتوری نیز شامل واشرسرسیلندر, واشر در سوپاپ , یاتاقان های ثابت و متحرک و ... می باشد. به علت قوی بودن موتور و تکنولوژی بالای ساخت موتور, لوازم موتوری این خودروها به راحتی خراب نمیشوند و تنها با استفاده از لوازم موتوری همچون روغن موتور و فیلتر روغن و فیلتر هوای مناسب می توان طول عمر موتور را افزایش داد. پورشه کاین معمولا در دو نوع موتور 6 سیلندری و 8 سیلندری ساخته شده است. بیشترخرابی قطعات کاین مربوط به لوازم خنک کننده خودرو همچون کمپرسور کولر , رادیات آب , واتر پمپ و ... میباشد. لوازم بدنه پورشه های کاین قدیم و جدید متفاوت از یکدیگر بوده ,بسیاری از آپشن ها و تجهیزات مدرن کاین جدید سبب ایجاد تغییراتی کلی در شکل اجزای بدنه این دو مدل خودرو از یکدیگر می شود. قیمت خرید لوازم یدکی و لوازم بدنه خودروی پورشه کاین بسیار بالاتر از قطعات و لوازم بنز و بی ام و میباشد از آن جهت که خودروهای پورشه ذاتا مدل بالاتر از سایر رقبای آلمانی خود هستند. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک از اولین فروشندگان اینترنتی لوازم یدکی اورجینال خودروی پورشه در ایران میباشد و به سراسر نقاط ایران ارسال میشود. خودروهای پورشه کاین به صورت SUV یا شاسی بلند میباشند. لازم به ذکر است خودروهای کاین قدیم از آنجایی که کارکرد بیشتری دارند و قدیمی ترند , قطعات یدکی شان نیاز بیشتری به رسیدگی و انجام سرویس های دوره ای دارند. به طور کلی از آنجایی که پورشه یکی از لوکس ترین خودروهای موجود در کشور ماست هزینه های نگهداری و تعمیر قطعاتش بالاتر از حد انتظار است. قطعات و لوازم بدنه کاین قدیم همچون سپرها و چراغ ها و سایر متعلقات سپرها به صورت اورجینال و استوک موجود میباشند. اما قطعات بدنه کاین جدید به علت کمیاب بودن بسیار گران بوده و دستیابی به بسیاری از قطعاتشان دشوار میباشد. جدیدترین پورشه کاین ساخته شده در سال 2015 مونتاژ شد که خودروی هیبرید یا برقی میباشد. از سال 2015 به بعد هر خودروی پورشه کاین که تولید شده است برقی است. پورشه کاین یکی از بهترین شاسی بلندها در دنیا میباشد. لازم به ذکر است که تمام خودروهای آلمانی دارای هزینه های بالایی برای تعویض و تعمیرات قطعات بوده و رسیدگی دوره ای و منظم به تمام قطعاتشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

   

 • ماکان
  ماکان

  پورشه ماکان :

  پورشه ماکان یک خودروی کامپک SUV میباشد که برای اولین بار تولیدش از سال 2014 استارت خورد. این خودرو دومین طرح SUV شرکت آلمانی پورشه پس از پورشه کاین بوده و از نظر اندازه مقداری از آن کوچکتر است.حجم موتور این خودرو 2 الی 3.6 لیتر و شتاب صفر تا 100 آن 6 ثانیه میباشد. طراحی زیبای بدنه و اتاق داخلی این خودرو یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن در ایران میباشد. خودرویی لوکس و در حین حال اسپرت که هزینه های نگهداری آن نسبت به سایر خودروهای پورشه کمتر بوده و قیمت قطعات بدنه و لوازم یدکی آن منطقی تر از سایر خودروهایی همچون بنز و بی ام و میباشد. قدرت موتور این خودرو بین 195 تا 324 کیلووات و موتور آن یک موتور V6 چهار سیلندری 2.9 لیتر قوی میباشد. با توجه به مدل جدید این خودرو احتمال بروز مشکلات موتوری جدی بسیار پایین است.

  لوازم یدکی پورشه ماکان :

  پورشه ماکان یکی از خودروهایی است که در تاپ لیست برند پورشه قرار دارد. لوازم یدکی این خودرو شامل لوازم مصرفی , لوازم موتوری و لوازم جلوبندی و اکسل عقب میباشند. منظور از لوازم مصرفی روغن موتور پورشه , فیلتر روغن , فیلتر هوا و فیلتر کابین , لنت جلو و عقب , دیسک های جلو و عقب , روغن گیربکس , روغن ترمز و ... میباشد که نیاز به سرویس مصرفی و دوره ای دارند. لازم به ذکر است که بهترین روغن موتور برای پورشه روغن موتور موبیل 1 آمریکایی 40-5 میباشد. لوازم موتوری نیز شامل واشرهای سرسیلندر , واشر کامل , یاتاقان های ثابت و متحرک , پیستون ها و ... مییباشد. البته لازم به ذکر است که این خودرو خوشبختانه دچار مشکلات موتوری نمیشود. لوازم جلوبندی نیز شامل سیستم تعلیق یعنی همان کمک فنرهای جلو و عقب , طبق های بزرگ و کوچک , بوش طبق ها , میل فرمان , میل موجیگر و ... میشود. لازم به ذکر است که توجه به سرویس دوره ای لوازم مصرفی و تعویض به موقع روغن موتور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قیمت لوازم یدکی موردنیاز برای خودروی پورشه ماکان بسیار بالا میباشد از این رو باید در هنگام خرید به معتبربودن مرجع خرید توجه نمود. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک معتبرترین و اولین واردکننده لوازم یدکی و لوازم بدنه اورجینال برای خودروهای پورشه میباشد که دارای تخصص حرفه ای در فروش لوازم موردنیاز برای خودروهای پورشه است.

  لوازم بدنه پورشه ماکان :

  قطعات بدنه این خودرو به علت فراوانی کمتر و احتمال خرابی کمتر به راحتی قابل دسترس نمیباشند و قیمت قطعات بدنه آن بالا میباشد. غالب خرابی قطعات بدنه پورشه ماکان مربوط به آینه های بغل , سپرجلو و خطرهای عقب میباشد.

  علاوه بر لوازم ذکر شده , لوازم خنک کننده موتور همچون ترموستات , واترپمپ , رادیاتور آب , خنک کن روغن موتور , ضدیخ نیز از جمله لوازم دیگر موتوری هستند که باید مورد تعویض دوره ای قرار گیرند.

  کابین داخلی این خودرو نیز همان طور که گفته شد دارای طراحی بینظیر و لاکچری میباشد که نسبت به سایر مدلهای پایین تر پورشه همچون کاین 2010 از کیفیت بالاتر متریال و تکنولوژی ساخت برخوردار است.

 • 911
  911

  لوازم یدکی پورشه 911

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی پورشه 911 

 • کیمن
  کیمن

  لوازم یدکی پورشه کیمن

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی پورشه کیمن از قبیل کیمن 718

 • کیمن S
  کیمن S

  لوازم یدکی پورشه کیمن S

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی پورشه کیمن S از قبیل کیمن 718 S

 • 911 کاررا
  911 کاررا

  لوازم یدکی پورشه 911 کاررا

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی پورشه کاررا 911 

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 381 آیتم
نمایش 1 - 9 از 381 آیتم
مقایسه 0