بی ام و 

بی ام و یکی از بزرگترین کمپانی های تولید خودروهای لوکس در آلمان است. نوآوری در ساخت , طراحی هوشمندانه و کیفیت بالای ساخت از جمله عوامل موفقیت و محبوبیت این برند خودروسازی آلمانی در سراسر جهان است.شرکت بی ام و مالک شرکت های رولزرویس , مینی است و از این رو یکی از ارزشمندترین کمپانی های خودروسازی در 20 سال اخیر بوده است. به طور کلی بی ام و در چن...

بیشتر
 • Series 1
  Series 1

  لوازم یدکی بی ام و سری 1

  خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی بی ام و سری 1 از قبیل : E81, E82, E87, E88 و F20 , ّF21 

 • بی ام و سری 3
  بی ام و سری 3

  لوازم یدکی بی ام و سری 3 :

  اسپرت ترین و متنوع ترین بدنه ها متعلق به مدلهای سری 3 بی ام و می باشد. این خودرو در شش نسل متوالی از سال 1975 تا کنون ساخته شده و در 5 نوع بدنه مختلف کوپه , کروک , سدان , استیشن و هاچ بک موجود است. بی ام و سری 3 از پرفروش ترین خودروهای بی ام و میباشد که حدود 30 درصد از تولید سالیانه اتومبیل های بی ام و را به خود اختصاص داده است.از سال 2000 میلادی به بعد نسل چهارم سری 3 با اتاق های E46 , E90 ,E91 , E92 , E93 ,F30   روی کارآمدند. سیستم چهارچرخ متحرک یا همان Xdrive  برای اولین بار در همین نسل 4 بی ام و سری 3 رونمایی شد.  بی ام و سری 3 در کشور ما غالبا از مدلهای 2005 تا 2016 موجودند. لازم به ذکر است که لوازم  برخی از بدنه های آن همچون سری 3 کروک به سختی پیدا می شوند و قیمت خرید لوازم یدکی , لوازم بدنه و لوازم مصرفی آنها بسیار بالاست.خودروهای بی ام و سری 3 از مدلهای 2004 تا 2010 دارای اتاق های E90 ,E91 ,E92 ,E93   و از 2010 تا 2016 دارای اتاق F30  هستند. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک از اولین واردکنندگان لوازم یدکی اورجینال آلمانی و استوک برای خودروهای آلمانی همچون بی ام و سری 3 می باشد.

  لوازم یدکی بی ام و 325i :

  سال طراحی این خودروها به 2007 برمیگردد , این خودروها دارای یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه میباشد. گیربکس این ماشین 6 ساعته بوده و آپشن ها و تجهیزات آن شامل سنسور باران , صندلی برقی , آینه عقب , سنسور پارک و گرمکن برقی صندلی می باشد. لازم به ذکر است که لوازم مصرفی همچون روغن موتور بی ام و تویین توربو دفترچه دار و فیلتر روغن , فیلتر هوا , لنت ترمز عقب و لنت ترمز جلو و ... برای این خودرو به راحتی در انواع برندهای اورجینال و افترمارکت موجود است اما قطعات بدنه همچون کاپوت ها و گلگیرها به راحتی قابل تهیه و دسترسی نمیباشند و قیمت خرید لوازم بدنه آنها بسیار بالاست.

  لوازم یدکی بی ام و 328 :

  بی ام و 328 در انواع بدنه های سدان , کانورتیبل یا همان کروک و کوپه در کشور ما موجود است اما هزینه هایی که برای خرید قطعات این خودرو بپردازیم بسیار بالاست از این رو لازم است که همواره رسیدگی لازم و چک قطعات بدنه و موتوری آن به طور مرتب انجام گیرد. لوازم موتوری این خودرو به صورت اورجینال و استوک در انواع قیمتها موجود می باشد که باید بسته به نوع موتور و شماره شاسی خودرو تهیه گردند.همان طور که انتظار میرفت هزینه های نگهداری از قطعات اصلی این خودرو همچون موتور و گیربکس بسیار بالاست. از این رو باید در انتخاب روغن موتور بی ام و و روغن گیربکس بی ام و بسیار دقت کنیم.

  لوازم یدکی بی ام و 330 و لوازم یدکی بی ام و 335:

  بی ام و 330 از جدیدترین و به روزترین مدلهای بی ام و میباشد و غالبا اتاق این خودروها F30  است. لوازم بدنه , لوازم مصرفی و لوازم یدکی این قطعات بسیار کمیاب و قطعاتی از بدنه همچون آینه های بغل یا کاپوت و گلگیرها به سختی یافت میشوند و اگرهم یافت شوند قیمت بسیار بالایی دارند.

 • Series 4
  Series 4

  لوازم یدکی بی ام و سری 4

  خرید و فروش کلیه لوازم یدکی بی ام و سری 4 مدلهای F32 , F33 , F36 

 • بی ام و سری 5
  بی ام و سری 5

  لوازم یدکی بی ام و سری 5 :

  بی ام و سری 5 یا اتاق 5 مجموعه ای از خودروهایی است که توسط شرکت خودروسازی آلمانی بی ام و از سال 1972 تاکنون در 7 نسل تولید و عرضه شده اند. پس از بی ام و سری 3 بزرگترین سهم فروش بی ام و متعلق به بی ام و سری 5 میباشد. معروف ترین اتاق های بی ام و سری 5 اتاق های E60  (که از فاصله سالهای 2005 تا 2010 تولید میشدند) و اتاق F10 (که از سال 2010 به تا 2017 تولید شده است) میباشند. لوکس ترین اتاق بی ام و سری 5 اتاق های G30 , G31 ,G32  است که از سال 2017 به بعد تولید شدند. بی ام و سری 5 از قدرتمندترین و البته گران ترین سدان های موجود در کشور است. با توجه به فراوانی مدلهای بی ام و سری 5 لوازم یدکی مورد نیاز در صورت خرابی هر یک از قطعات به راحتی و در انواع برندهای اورجینال و افترمارکت قابل دسترسی میباشند. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لوکس یدک از واردکنندگان لوازم یدکی اورجینال بی ام و سری 5 در ایران میباشد لوازم یدکی شامل لوازم مصرفی , لوازم موتوری , لوازم جلوبندی و اکسل عقب میشوند.

  لوازم یدکی بی ام و 520i :

  بی ام و 520 اتاق E60  از معروف ترین و پرفروش ترین های بی ام و در ایران بود. هرچند دیگر کارخانه بی ام و تولید این خودرو و برخی از قطعات آن را متوقف کرده است, همواره تعدادی برند افترمارکت همچون لمفوردر , ZF,  ساچ , فبی , مایله , ماهله که همه آلمانی بوده و ممکن است مونتاژشان در سایر کشورهای اروپایی انجام شود مسئولیت تولید لوازم یدکی را برای انواع خودروها به ویژه خودروهای آلمانی را برعهده دارند. گفتنی است که این خودروها بسیار پرخرج و پرهزینه هستند هرچند که مدل پایین تری دارند. لوازم بدنه آنها همچون سپرهای جلو و عقب , کاپوت , گلگیرها , شلگیرهای دو سمت و چراغها یا به صورت اورجینال نو و یا آکبند موجود هستند. البته بی ام و 520 در دو اتاق E60  و F10  ساخته می شود.

  لوازم یدکی بی ام و 525i :

  بی ام و 525 نیز همچون بی ام و 520 در دو اتاق E60 , F10  موجود است . ولی مدلهای پایین تر آن یعنی از 2004 تا 2010 در ایران بیشتر دیده می شوند. غالبا خرابی قطعات این خودرو مربوط به لوازم جلوبندی همچون میل موجگیر , کمک های جلو , میل فرمان و ... میباشد. قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و 525 پایین تر از سایر مدلهای بی ام و میباشد اما هزینه هایی که برای تعمیر و تعویض قطعات این خودرو پرداخت میشود باتوجه به دسته دو بودن و مدل پایین بودن آن می تواند راننده را به مشکل بیندازد.

  لوازم یدکی بی ام و 528i :

  بی ام و 528 سدانی اسپرت و لوکس که در اتاق F10  ساخته شده است. این خودرو دارای آپشن ها و تجهیزات مدرن تری نسبت به بی ام و 520 و 525 میباشد و قیمت قطعات این خودرو بسیار بالاتر است. عمده ترین هزینه هایی که این خودرو به بار می آورد مربوط به لوازم مصرفی همچون لنت ترمز و دیسک ترمز میباشد و هم چنین لوازم موتوری همچون دسته موتورها نیز بیشتر از قطعات دیگر این خودرو دچار خرابی میشوند.

  لوازم یدکی بی ام و 530i :

  لوازم یدکی بی ام و 530 معمولا در دو اتاق F10 , G30  در ایران یافت می شوند و غالبا با توجه به مدل بالاتر بودن لوازم مصرفی آنها همچون روغن موتور و فیلترهای روغن و هوا نیاز به رسیدگی و تعویض دوره ای دارند.

 • Series 6
  Series 6

  لوازم یدکی بی ام و سری 6 

   خرید و فروش اینترنتی کلیه لوازم یدکی بی ام و سری 6 از قبیل : E63 , E64 , F06 , F12 , F13

 • Series 7
  Series 7

  بی ام و سری 7 :

  یک خودروی سدان لوکس است که از سال 1977 تاکنون توسط کمپانی آلمانی خودروسازی بی ام و طراحی وتولید شده است. خودروی سری 7 پرچمدار شرکت بی ام و بوده و تنها در شکل بدنه سدان در دسترس است (شامل مدل های شاسی کشیده و لیموزین). نخستین نسل از بی ام و سری 7 مجهز به موتورهای شش سیلندری خطی بود و پس از آن موتورهای V8  و v12  در ساخت این خودروها به کار رفت. خودروهای سری 7 دارای به روزترین آپشن ها و تجهیزات و فناوری ها در مقایسه با سایر مدلهای بی ام و هستند و از این رو به عنوان خودروهای لوکس شناخته میشوند.

  لوازم یدکی بی ام و سری 7 :

  از سال 2001 به بعد بی ام و اقدام به تولید نسل جدیدی از اتاق سری 7 نمود. این خودروها دارای کابین داخلی با فضای راحت تر , طراحی بدنه اسپرت و لوکس وقیمت بالاتری نسبت به نسل های قدیمی تر بودند. به طور کلی این خودروها در سه دسته تقسیم بندی میشوند.اولین دسته بی ام و سری 7 اتاق E66 , E65   میباشد که از سال 2001 تا 2010 تولید میشدند. دسته دوم بی ام و سری 7 اتاق F01 , F02   هستند که از سال های 2010 تا 2015 تولید میشدند و در آخر دسته سوم که دارای اتاق G12  بوده و از سال 2015 تا کنون تولید شده اند. رایج ترین مدل سری 7 در ایران همان مدلهای 2001 تا 2008 میباشند که قدیمی تر بوده و نیاز به تعویض و تعمیر لوازم آنها بسیار است. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک اولین وبسایت رسمی فروش لوازم یدکی اورجینال بی ام و در سراسر ایران بوده و به فروش اینترنتی لوازم یدکی خودروهای سری 7 و سایر مدلهای بی ام و اشتغال دارد.

  لوازم یدکی بی ام و 730 :

  معروف ترین سری 7 ایران , که تولید سالهای 2001 تا 2010 بوده, غالبا با مشکل لوازم بدنه مواجه است که آن هم به علت کم بودن این مدل و قدیمی بودن است. لوازم مصرفی آن همچون روغن موتور و فیلترهای روغن , فیلتر هوا و غیره در انواع برندهای اصلی و افترمارکت موجود هستند. معمولا به علت قوی بودن موتور دچار مشکلات موتوری نمی شود و کمتر پیش می آید که لوازم جلوبندی و سیستم تعلیق و یا اکسل عقب نیز در معرض خرابی قرار بگیرند اما در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات , هزینه ای که برای خرید آنها باید پرداخت گردد بالاست.

  لوازم یدکی بی ام و 740 :

  لوازم یدکی بی ام و 740 به مراتب کمتر از بی ام و 730 در کشورما دیده میشود. هزینه تامین قطعات و سرویس های دوره ای لوازم مصرفی آن بسیار بالابوده مخصوصا اگر خودرو مدل بالاتر باشد نیز یافتن بسیاری از قطعات همچون لنت ترمز و یا دیسک ترمز سخت تر می شود. از آنجایی که دیسک و لنت قطعاتی هستند که پس از دوره ای ناچار به تعویض و سرویسشان هستیم. بی ام و 750 نیز به نسبت فراوانی کمتری نسبت به سایر مدلها داشته و یافتن برخی از قطعات بدنه آن به علت گران بودن دشوار است.

 • Series X
  Series X

  بی ام و سری X :

  بی ام و سری X  در بدنه ای مدرن تر نسبت به سایر بی ام و ها تولید شد و به سرعت توانست با فروش بالای خود بازار فروش خودروی بی ام و را تصاحب کند. محبوب ترین سدان ها و SUV  ها بدون شک در خانواده بی ام و سری X قرار میگیرند. بی ام و سری X  در5  گروه X1 , X3 , X4 , X5 , X6  ساخته شده اند.

  لوازم یدکی بی ام و سری X :

  خودروهای این سری از بی ام و کمی مدرن تر و از مدل 2008 تا 2017 در بازار ایران موجودند. لوازم یدکی بعضی از اتاق های آن همچون X3  و X4  به علت فراوانی بیشتر قابل دسترسی هستند و هر چه قدر که مدل خودرو بالاتر باشد قیمت لوازم یدکی و هزینه ای که برای تعویض و تعمیر قطعات باید پرداخت گردد نیز بیشتر می شود. لازم به ذکر است که برخی از مدلهای سری X  همچون X1 و یا X5 به علت کمتر بودن از نظر تعداد , راننده را در پیدا کردن بسیاری از قطعات بدنه و یدکی به دردسر می اندازند زیرا قیمت این لوازم برای این خودروها بسیار بالا بوده و البته به راحتی قابل دسترسی نمیباشند. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک اولین فروشگاه اینترنتی فروش لوازم یدکی در ایران است که به واردات لوازم یدکی اورجینال و افترمارکت و ارسال آنها به سراسر ایران اشتغال دارد.

  لوازم یدکی بی ام و X1 :

  این خودرو تنها مدل 2014 اش در ایران موجود بوده ولوازم مصرفی آن همچون لنت ترمز , روغن موتور , دیسک ترمز و ... باید به صورت دوره ای تعویض گردند. لوازم بدنه اورجینال و استوک آن اما به سختی قابل دسترس بوده و قیمت بالایی دارد.

  لوازم یدکی بی ام و X3 :

  بی ام و X3  در دو اتاق E83  (سال های 2007 تا 2010) و اتاق F25  (سال های 2010 تا 2015) در ایران موجود هست. هزینه های سرویس و تعمیر و تعویض قطعات این خودرو به شدت بالا بوده و این دو مدل خودرو نیاز به رسیدگی بسیار زیاد دارند. تعویض لوازم مصرفی همچون شمع های موتور, روغن موتور , لنت ترمز و دیسک ترمز از اهمیت بالایی برخوردار است چون باید به صورت دوره ای صورت گیرد. این دو مدل خودرو شاسی هستند و مدل های 2015 و 2016 آن از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با بی ام و X5 دارند.

  لوازم یدکی بی ام و X4 :

  خودروی بی ام و X4 یک خودروی لوکس شاسی بلند کوچک است که در سال 2014 معرفی شد. این خودروی آلمانی در کارخانه بی ام و در کارولینای جنوبی آمریکا تولید شد. مدل کانسپت این خودرو در سال 2013 طراحی و اولین نسخه ای خودرو در سال 2014 تولید شد. سیستم انتقال قدرت بی ام و X4 با بی ام و X3 مشترک بوده وموتور آن در دو مدل 4 و 6 سیلندری بنزینی و دیزلی عرضه میشود. بی ام و X4 یک نیمه شاسی اسپرت تمام عیار است که توقعات رانندگان را از یک سواری رضایت بخش برآورده میسازد.

  لوازم یدکی بی ام و X6 :

  خودرویی است که از سال 2008 تاکنون در آمریکا و کالینینگراد تولید شده است. این خودرو یک خودروی چهارچرخ متحرک میباشد. در طراحی این خودرو از طراحی بی ام و X5 الهام گرفته شده است. موتور تعبیه شده در این خودرو بسیار متحیر کننده است. این خودرو مجهز به یک موتور V8 تویین توربو با حجم 4.4 لیتر است. قدرت موتور این خودرو 400 اسب بخار بوده و این خودرو یک خودروی موتور جلو میباشد.

   

   

 • Series Z
  Series Z

  لوازم یدکی بی ام و سری Z

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی بی ام و سری Z مدلهای E36 , E52

 • I series
  I series

  لوازم یدکی بی ام و سری I

  خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی بی ام و سری I

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 1529 آیتم
نمایش 1 - 9 از 1529 آیتم
مقایسه 0