روغن موتور پورشه موبیل 1 ESP Formula 5W-40 (اورجینال) - 00004330116

00004330116

جدید

روغن موتور پورشه موبیل 1

جزییات بیشتر

950,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روغن موتور پورشه ESP Formula 5W-40 موبیل 1

کد مرجع محصول : 00004330116

برند : اورجینال

روغن موتور موبیل 1 

mobil1 motor oil

- قیمت درج شده بر روی سایت قیمت هر روغن در کارتن آن می باشد 

- هر کارتن شامل 6 عدد روغن موتور  ESP Formula 5W-40 پورشه 1 لیتری می باشد.  

روغن موتور موبیل 1 ESP با فرمول 5W-40 دارای فرمولی پیشرفته با قدرت پاک کنندگی و محافظت بالا می باشد. این روغن موتور باعث طولانی تر شدن عمر موتور و بهره وری بالای آن می شود.

این روغن برای تمام انواع موتور خودروهای مدرن بنزینی و موتورهای دیزل موجود در آخرین اتومبیل های مسافری، suv ها و کامیون های سبک توصیه می شود.

در خودرو های پورشه برای پورشه ماکان و پورشه کاین کاملا مناسب است.

قیمت روغن موتور پورشه :

روغن موتور موبیل 1  5w-40پورشه در دو نوع اصلی و تقلبی در بازار موجود است. روغن موتور اورجینال پورشه آمریکایی بوده و دفترچه دار میباشد و همان طور که  مشخص است دارای قیمت بالاتری میباشد. روغن موتور تقلبی همان روغن موتور موبیل اروپایی میباشد که دفترچه دار نیست و رنگ درب روغن نارنجی میباشد.هم چنین قیمت روغن موتور موبیل اروپایی کمتر از نمونه آمریکایی آن میباشد. دقت در تاریخ و دفترچه دار بودن روغن موتور پورشه بسیار مهم است. این روغن موتور در روانکاری قطعات داخل موتور به شدت تاثیرگذار است و با بهبود و تسریع عملکرد موتور در افزایش طول عمر موتور خودرو بسیار موثر میباشد. کمپانی موبیل 1 روغن موتورهای خود را برای موتور خودروهای مسابقه ای و خودروهای استاندارد تولید میکند. این روغن ها در حجم 1 لیتر و کارتن های 6 عددی موجود میباشند.

لازم به ذکر است که پس از پیمودن هر 10000 مایل ملزم به تعویض روغن موتور پورشه هستیم. دقت به سرویس دوره ای و تعویض فیلتر روغن و فیلتر هوای خودروهای پورشه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا استفاده از روغن بی کیفیت و عدم رسیدگی به خودروی خود باعث آسیب دیدن شدید موتور و ایجاد هزینه های گزاف میشود.

خرید روغن موتور موبیل 1 پورشه :

روغن موبیل 1 همچون روغن موتور اورجینال بی ام و بر مبنای فناوری سینتتیک تولید شده و باکیفیت ترین روغن موتور برای پورشه است که پیشنهاد خود کارخانه پورشه میباشد. این روغن موتور برای خودروهای بنز , بی ام و , پورشه , فولکس واگن , کرایسلر و ولوو جهت مصرف موتورهای تنفس طبیعی و توربوشارژر میباشد. فروشگاه اینترنتی لوکس یدک از واردکنندگان لوازم مصرفی و یدکی و روغن موتور موبیل 1 آمریکایی در ایران میباشد و دارای ارسال به سراسر نقاط کشور میباشد. منظور از اصطلاح ESP الزامات و استانداردهای آلایندگی هوا میباشد. این روغن موتور برای تمامی خودروها با موتورهای دیزلی و بنزینی قابل استفاده است. نکته قابل توجه دیگر در تهیه کردن فیلترهای هوا و روغن مناسب در هنگام تعویض روغن موتور میباشد. روغن موتور موبیل 1 5w-40 رقیق تر است و برای غالب دماها و آب و هواها قابل استفاده میباشد. لازم به ذکر است که ویسکوزیته این روغن ها چه روغن 5w40 باشد چه 5W30 با هم یکی است.

 

 

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

مقایسه 0